AKCESORIA dachowe pokrycia dachowe

Najlepsze materiały budowlane w jednym miejscu

Akcesoria dachowe najlepsze materiały budowlane w jednym miejscu

Akcesoriadachowenajlepsze materiały budowlane w jednym miejscu

dachówki Röben

Składy Budowlane Klein oferują szeroki wybór produktów, w tym dachówki ceramiczne, akcesoria dachowe, rynny i inne artykuły.

Do wyboru szeroka gama kolorów i wzorów, dzięki czemu możesz wybrać elementy dachu, które idealnie pasują do Twojego domu.

Specjaliści SBK są do Twojej dyspozycji. Zaufaj naszemu doświadczeniu i przekonaj się, jak łatwo można zakupić najlepsze dachówki i akcesoria dachowe.

Producenci dachówek i akcesoriów dachowych

Röben logo
My Roof
Wienerberger logo
Creaton logo
Braas logo
Budmat logo
Bratex logo
Stahlberg logo
Galeco logo
MDM logo

NOWOŚĆ

3 w 1
DACH + PRĄD + DESIGN

MyRoof to innowacyjny dach solarny, który zapewni Ci szczelne i bezpieczne pokrycie dachu. Pozwoli Ci cieszyć się niezależnością energetyczną, a jego nowoczesny wygląd zauroczy Cię piękną taflą bez widocznych ramek i ścieżek.
MyRoof dachy solarne
MyRoof dachy solarne
MyRoof dachy solarne
MyRoof dachy solarne
MyRoof dachy solarne

DACHÓWKI

Galeria dachówek

Składy Budowlane Klein oferują szeroki wybór trwałych i solidnych pokryć dachowych. Produkty przez nas oferowane charakteryzują się szeroką gamą kolorów i oryginalnymi kształtami, a przede wszystkim wysoką jakością, która zapewnia wieloletnią trwałość dachu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój dach będzie służył Ci przez wiele lat.

AKCESORIA DACHOWE

Składy Budowlane Klein posiadają szeroki wybór akcesoriów do pokryć dachowych, wentylacji, ochrony przeciwśniegowej i osprzęt odgromowy, m.in.: membrany i folie dachowe, taśmy do membran i folii, kalenice, kosze dachowe, okapy, klamry do gąsiorów, spinki do dachówek, dachówki przejściowe, systemy komunikacji dachowej.
Akcesoria dachowe
zapewnij swojemu dachowi
wyjątkowy wygląd i trwałość