Klej montażowy wodny.

Profesjonalny klej montażowy wodny do wnętrz charakteryzujący się wysoką przyczepnością początkową.

Opis

Ceresit CB 100 jest profesjonalnym klejem wodnym charakteryzującym się wysoką przyczepnością początkową.

Umożliwia klejenie nawet ciężkich przedmiotów do 250* kg/m2 bez konieczności podpierania lub unieruchomienia podczas wiązania w zastosowaniach wewnątrz pomieszczeń (*25 g/cm2 potwierdzone w testach laboratoryjnych firmy Henkel).

Ceresit CB 100 trwale klei materiały takie jak: drewno, styropian, cegłę, ceramikę, beton, płyty gipsowo-kartonowe, płyty pilśniowe, sklejkę, kamień, MDF, twarde PCW-U. Można go stosować jako wypełnienie niewielkich ubytków w podłożu do 10 mm.

Warunkiem odpowiedniej przyczepności kleju jest chłonność jednej z powierzchni klejonych. Klej może być malowany po całkowitym wyschnięciu farbami na bazie dyspersji akrylowej. Klej uzyskuje pełne utwardzenie po 48 godzinach.

Nie stosować do PP, PE, jak również do powierzchni na stałe narażonych na działanie wody.

Właściwości

  • bardzo wysoka przyczepność początkowa do 250* kg/m2
  • wysoka wytrzymałość końcowa (6 N/mm2)
  • do wszystkich powierzchni chłonnych
  • może być malowany
  • wodoodporny

Opakowanie

  • Kartusz 400 g
i

UWAGA

Prace należy wykonywać w suchych warunkach, przy temperaturze powietrza i podłoża powyżej +10°C.

W przypadku otwarcia opakowania, należy wykorzystać cały kartusz. Materiał zawiera substancje niebezpieczne. Chronić oczy. W pomieszczeniach zapewnić odpowiednią wentylację. W razie połknięcia nie wywoływać wymiotów: niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza i pokazać opakowanie lub etykietę. Chronić przed dziećmi.

SKŁADOWANIE

Do 18 miesięcy od daty produkcji. Przechowywać w szczelnie zamkniętych, oryginalnych i nieuszkodzonych opakowaniach w temperaturze od +5°C do +30°C.

Nie przechowywać w pobliżu źródeł zapłonu.