Dwugęstościowa płyta z niepalnej wełny skalnej o znakomitych parametrach termicznych i mechanicznych, przeznaczona do izolacji ścian zewnętrznych budynku, bardzo dobrze zabezpiecza fasadę ETICS przed uszkodzeniami mechanicznymi zarówno w trakcie użytkowania, jak i samego montażu.

Zastosowanie

Płyty z niepalnej wełny skalnej FRONTROCK SUPER stosuje sie do izolacji w systemach ociepleń (ETICS), do ścian zewnętrznych murowanych, monolitycznych i prefabrykowanych.

i

Główne właściwości

Dwugęstościowa płyta FRONTROCK SUPER to idealny produkt do rozwiązań, gdzie kluczowa jest jakość i odporność mechaniczna na uszkodzenia. Płyta fasadowa wykonana w technologii dwugęstościowej (Dual Density) to unikatowe rozwiązanie od ROCKWOOL dlatego FRONTROCK SUPER posiada najwyższe parametry mechaniczne.

Izolacyjność produktu na poziomie 0,036 W/mK zapewnia doskonałą ochronę termiczną ocieplonego budynku. Niezmienne w czasie parametry izolacyjne, brak skurczu termicznego fasadowej wełny skalnej zapewnia ograniczenie strat ciepła z budynku przez cały okres jego użytkowania.

rockwool logo