Płyty FRONTROCK FSN z niepalnej wełny skalnej do zabezpieczeń przeciwpożarowych naroży okiennych elewacji ETICS ze styropianu.

Zastosowanie

FRONTROCK FSN jest elementem zabezpieczenia przeciwpożarowego naroży okiennych na elewacjach docieplonych metodą ETICS (lekką mokrą). FRONTROCK FSN można mocować na wszelkich podłożach, na których dopuszczane jest zastosowanie systemów ETICS, zarówno na budynkach nowych, jak i poddawanych termorenowacji, zgodnie z opracowaniem „Wytyczne Projektowania SITP WP-03:2018 – Wytyczne projektowania ocieplenia elewacji budynków z uwagi na bezpieczeństwo pożarowe”.

Kształt i wymiary FRONTROCK FSN są dobrane do wymiarów pasów ochronnych FRONTROCK FS i razem pozwalają na wykonanie obróbki okna w elewacji w sposób zabezpieczający przed powstaniem rys i pęknięć w narożach okiennych. Wykonanie naroża z jednego elementu wraz z dodatkową siatką klejoną ukośnie jest podstawowym, zalecanym rozwiązaniem, chroniącym ten element budynku przed zarysowaniem.

i

Główne właściwości

FRONTROCK FSN to produkt niepalny, ograniczający rozprzestrzenianie się ognia, trwały i odporny mechanicznie oraz biologicznie, o bardzo dobrych parametrach termicznych.

Jest produktem dwugęstościowym, fabrycznie gruntowanym, o podwyższonych parametrach mechanicznych, zapewniających trwałą i bezpieczną fasadę. Specjalne wycięcie w kształt litery L pozwala na szybkie i łatwe stosowanie w przypadku zabezpieczeń przeciwpożarowych naroży okiennych.

rockwool logo