GIPS SZPACHLOWY Uplastyczniona Formuła jest to wysokiej jakości wyrób budowlany, produkowany na bazie naturalnych spoiw gipsowych, uzyskiwanych w wyniku prażenia kamienia gipsowego. Zawiera wypełniacze mineralne oraz starannie dobrane komponenty, wpływające na walory użytkowe gotowej masy.

Opis

Przeznaczenie: niezastąpiony podczas remontów, szczególnie starych budynków, do wykonywania gładzi gipsowych na ścianach i sufitach, do szpachlowania i prac remontowych, polegających na uzupełnianiu ubytków oraz wypełnianiu drobnych rys i pęknięć, do montażu prefabrykatów gipsowych oraz mocowania narożników aluminiowych, stosowany jest na typowe podłoża budowlane wewnątrz budynków.

Opakowanie

  • worek – 25 kg
i

Główne właściwości

Masa gipsowa jest plastyczna i bardzo łatwa w obróbce.

Odpowiednia formuła produktu umożliwia skorygowanie dużych nierówności podłoża oraz dokładne wyprowadzenie płaszczyzn i narożników ścian.

Optymalnie dobrana twardość umożliwia łatwiejsze szlifowanie.

Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną warstwy, wynikającą ze znacznej zawartości spoiwa gipsowego.

Uzyskana powierzchnia jest bardzo gładka i stanowi doskonałe podłoże pod malowanie lub tapetowanie, bardzo dobre krycie farbą.

Warstwa gipsu pozytywnie wpływa na zdrowie i samopoczucie użytkowników budynku, zapewniając korzystny mikroklimat w pomieszczeniach, pozytywnie wpływający na zdrowie i samopoczucie człowieka.

Dolina Nidy logo